صفحه اصلی نوش آباد در رسانه ها

هم اندیشی عمومی هشتم ـ همایش روز نوش آباد: آگهی برپایی ـ 2

+ A -
پنجشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۲
چاپ

امتیاز به نوشته

۱

نفر

هم اندیشی عمومی هشتم ـ همایش روز نوش آباد: آگهی برپایی ـ 2

تاريخ به‌روزآوري: 1402/03/03

 

نوشته: امبر کدخدایی

بازنوشته: حسن طلیعی

 

هم اندیشی عمومی هشتم انجمن پیشرفت نوش آباد در روز جمعه برابر با پنجم خرداد سال 1402 در شهر «نوش آباد» برگزار خواهد شد.

این هم اندیشی تحت عنوان «همایش روز نوش آباد» پیش بینی شده است.


هم اندیشی عمومی هشتم انجمن پیشرفت نوش آباد


دبیر اجرایی همایش رووز نوش آباد از هم اندیشی عمومی هشتم انجمن پیشرفت نوش آباد در روز جمعه پنجم خردادماه هزاروچهارصدودو خبر داد.

"حمیدرضا انصاریفر"/ دبیر اجرایی هم اندیشی عمومی هشتم انجمن پیشرفت نوش آباد از برگزاری همایش روز نوش آباد در روز جمعه پنجم خردادماه هزاروچهارصدودو خبر داد و از اهداف و محورهای آن گفت:

ـ شناسایی مسایل زندگی جمعی در نوش آباد و سرمایه ها و ظرفیت های مقابله با آن و پیگیری رفع و رجوع آن در سطوح خرد و کلان از اهداف مجموعه همایش های روز نوش آباد است.
ـ مردم نوش آباد در سال های جنگ تحمیلی نقش پررنگی در دفاع از ایران و ایرانی داشته اند به نحوی که در حماسه فتح خرمشهر تعداد هفده تن از فرزندان این شهر به شهادت رسیدند و ما باید این بخش از تاریخ شهر را ثبت و ماندگار کنیم.
ـ انجمن پیشرفت نوش آباد همواره  پلی بین مردم و مسئولان سطوح میانی و کلان کشور بوده است.
ـ در همایش امسال ظرفیت ها و مسایل خرد و کلان نوش آباد شناسایی و در افق های شهری و منطقه ای و ملی پیگیری می شود و شهروندان محترم نوش آباد باید نسبت به مسایل شهر توجه داشته و به هر شکلی که می توانند ایفای نقش کنند.

"حمیدرضا انصاریفر" طرف مصاحبه اخیر پایگاه خبری «دیدبان کویر» در خبری تحت عنوان «همایش روز ملی نوش آباد با عنوان “۱۷ خورشید مقاومت، قهرمانـــــان فتـــــح خــــرمشـــهر” برگزار می شودـ 1402/03/03» است و مصاحبه و تنظیم آن توسط "امیر کدخدایی" انجام گردیده است.

حسن طلیعی

مدیر سایت

نظر دهید

لطفا فقط در مورد همین مطلب، کامنت بگذارید. اگر می‌خواهید موضوعی دیگر را با ما در میان بگذارید، از فرم تماس با ما استفاده کنید. کامنت‌های شما بعد از تأیید مدیر سایت، نمایش داده می‌شوند.

پربیننده ترین خبر

خلاصه آمار بازدید