صفحه اصلی گزارش اقدامات / خبرنامه

جلسه ی هیأت مدیره ـ نشست هشتم

+ A -
دوشنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۴
چاپ

امتیاز به نوشته

۳

نفر

جلسه ی هیأت مدیره ـ نشست هشتم

تاریخ به روزآوری: 1394/04/12

«هیأت مدیره (ی انجمن پیشرفت نوش آباد)» در روز چهارشنبه (برابر با دوازدهم فروردین سال نود و چهار) طی نشستی، موضوع «توسعه ی مبتنی بر گردشگری نوش آباد» را به بحث و تبادل نظر گذاشت و بر «تدوین طرح جامع گردشگری منطقه ی نوش آباد» تأکید کرد.این جلسه با شرکت چهار عضو هیأت مدیره {شامل سعید سرکار (1)، امیر حسین محتشمی پور، علی میرابی (2) و سید حسین یداللهی (3)} و هفت نفر مهمان {شامل آ. سجادی، عباس شافعی (4)، علی اصغر شقایقی (5)، سید علی ضیایی اردهالی (6)، حسن طلیعی (9)، سعید عطایی شاد (7) و قاسم کوهی (8)} و در محل «مجتمع گردشگری خورشید اردهال» (9) برپا شد.

(1) معاون رییس جمهوری و رییس ستاد ویژه ی نانو

(2) مدیرعامل شرکت سنگرسازان نور

(3) رییس شورای شهر نوش آباد

(4) فعال عرصه ی رسانه ها و مدیر مجموعه ی شهر زیرزمینی نوش آباد

(5) شهردار نوش آباد

(6) "سید علی ضیایی اردهالی" (به نقل: تارنمای مجتمع گردشگری خورشید اردهال، 1394/01/17) دانش آموخته ی دکتری رشته ی «علوم سیاسی» از دانشگاه «امریکن» و دروس سطح و خارج فقه و اصول از «حوزه ی علمیه ی قم» است. او مدرس دانشگاه و فعال صنعت گردشگری در سطح بین المللی است و نشست اخیر «هیأت مدیره ی انجمن پیشرفت نوش آباد» را در دفتر خود در «مجتمع گردشگری خورشید اردهال» میزبانی کرد.

(7) شهردار پیشین نوش آباد

(8) عضو شورای شهر نوش آباد

(9) «مجتمع گردشگری خورشید اردهال» یک مجموعه ی تفریحی در مجاورت بقعه ی "علی بن محمد باقر" در «مشهد اردهال (کاشان)» است که حدود یک سال قبل تأسیس شده و به مدیریت عامل "سید علی ضیایی اردهالی" فعالیت می کند. برای بیشتر از این می توانید به تارنمای مجتمع به آدرس «khorshidardehal.ir» نگاه کنید.

حسن طلیعی

مدیر سایت

نظر دهید

لطفا فقط در مورد همین مطلب، کامنت بگذارید. اگر می‌خواهید موضوعی دیگر را با ما در میان بگذارید، از فرم تماس با ما استفاده کنید. کامنت‌های شما بعد از تأیید مدیر سایت، نمایش داده می‌شوند.

پربیننده ترین خبر

خلاصه آمار بازدید