صفحه اصلی گزارش اقدامات / خبرنامه

جلسه هیأت مدیره ـ نشست سی و ششم

+ A -
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
چاپ

امتیاز به نوشته

۱

نفر

جلسه هیأت مدیره ـ نشست سی و ششم

تاریخ به روزآوری : 1400/07/28

 

«هیأت مدیره (انجمن پیشرفت نوش آباد)» در روز سه شنبه (برابر با بیست و هفتم مهر سال هزاروچهارصد)، جلسه تشکیل داد.

این جلسه نخستین جلسه هیأت مدیره منتخب نشست ششم مجمع عمومی بود و طی آن، هیأت مدیره به سازمان دهی خود و انتخاب مدیرعامل و طرح مهم ترین امور تحت پیگیری انجمن و بحث و تبادل نظر و تعیین تکلیف درباره هر امر پرداخت.
این جلسه با شرکت شش عضو هیأت مدیره {شامل الهام پورسینا (1)، ابراهیم راحمی (2)، سید صدرالدین صدری (3)، سعید فایض پور (4)، علی میرابی (5) و سید حسین یداللهی (6)} و "ماشاءالله مهمان نواز"/ بازرس هیأت مدیره (7) و شش نفر مهمان {شامل اسمعیل زیارتی نصرآبادی (8)، احمدرضا طحانی (9)، حسن طلیعی (10)، علی غفاری (11)، امیرحسین محتشمی پور (12) و ناصر محرابی (13)} و در شهر «تهران» برپا شد.«هیأت مدیره» با استعفای "سید صدرالدین صدری" از عضویت هیأت مدیره، موافقت و تشریفات قانونی پیوستن "حمیدرضا انصاریفر" به ترکیب اصلی هیأت مدیره را برگزار کرد و "ابراهیم راحمی" را به عنوان رییس و "سعید فایض پور" را به عنوان نایب رییس و "الهام پورسینا" را به عنوان دبیر و "سید حسین یداللهی" را به عنوان خزانه دار هیأت مدیره برگزید.

«هیأت مدیره» به بررسی گزینه های مدیریت عامل پرداخت و سرانجام، "امیر دهقانی" را به عنوان مدیرعامل انجمن انتخاب کرد.«هیأت مدیره» به طرح موضوع درباره «شهر زیرزمینی»، «شهرک صنعتی انصار»، «سامانه فاضلاب شهری»، «بودجه سالیانه شهردای»، «جامعه خیران نوش آبادی»، «موزه»، «پایگاه میراث»، «شبکه بهداشت و درمان»، «مأموریت و حدود تکالیف شورا ـ شهرداری ـ انجمن»، «مطالبه قدیمی»، «خانه تیردوقلو ـ اتابک»، «صاحبان مناصب دولتی اهل نوش آباد» و «مسکن مهر» به عنوان مهم ترین امور تحت پیگیری انجمن و بحث و تبادل نظر و تعیین تکلیف درباره هر امر پرداخت.


برای بیشتر از این به گزارش های جلسات پیشین «هیأت مدیره (ی انجمن)» روی همین «تارنما» نگاه کنید.

 

(1) وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی

(2) رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات شمال و شمال شرق تهران

(3) پژوهشگر حوزه سرمایه انسانی

(4) کارشناس فرهنگی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور

(5) مدیرعامل شرکت سنگرسازان نور

(6) عضو شورای شهر نوش آباد

(7) عضو هیأت امنای انجمن پیشرفت نوش آباد

(8) رییس مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی

(9) نامزد شورای شهر برای تصدی پست شهرداری نوش آباد (شهردار منتخب)

(10) پژوهشگر دکتری شهرسازی

(11) عضو و رییس شورای شهر نوش آباد

(12) دبیر کارگروه مشارکت های اجتماعی دادسرای کاشان

(13) عضو شورای شهر نوش آباد

حسن طلیعی

مدیر سایت

نظرات کاربران

حسن طلیعی پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ , ۵۴ : ۲۲

جناب دکتر "اسمعیل زیارتی نصرآبادی"/ رییس مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی با وجود تنگی وقت و برنامه از پیش تعیین شده شان باز از جمع اهالی انجمن پیشرفت احترام گرفتند و چند دقیقه ای در جلسه رسمی هیأت مدیره حضور یافتند و تأکید کردند که به خاطر حب و علاقه به منطقه بومی و حسب ادب ماندند
و البته چند دقیقه ای برای جمع ما صحبت کردند

نظر دهید

لطفا فقط در مورد همین مطلب، کامنت بگذارید. اگر می‌خواهید موضوعی دیگر را با ما در میان بگذارید، از فرم تماس با ما استفاده کنید. کامنت‌های شما بعد از تأیید مدیر سایت، نمایش داده می‌شوند.

پربیننده ترین خبر

خلاصه آمار بازدید