صفحه اصلی نوش آباد در رسانه ها

بازدید معاون سازمان جهان گردی کشور ایتالیا از اویی: گزارش های ایمنا و باشگاه خبرنگاران جوان

+ A -
سه شنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۵
چاپ

امتیاز به نوشته

۱

نفر

بازدید معاون سازمان جهان گردی کشور ایتالیا از اویی: گزارش های ایمنا و باشگاه خبرنگاران جوان

تاریخ به روزآوری: 1395/01/17

 

"جوزپه بوسکورو"/ GIUSEPPE BOSCOSCURO در روز پنجشنبه (برابر با چهاردهم اسفند سال نودوچهار) از شهر «دستکند زیر زمینی نوش آباد»/ اویی بازدید کرد."جوزپه بوسکورو"/ معاون سازمان جهان گردی کشور ایتالیا و پنج نفر از مدیران آژانس های گردشگری این کشور (به «گزارش خبرنگار ایمنا» و «گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران اصفهان») در قالب تور یک روزه ی کویرگردی از جاذبه های گردشگری «آران و بیدگل»، «کاروانسرای مرنجاب» و «اویی» بازدید کردند.

"جوزپه بوسکورو" در حاشیه ی بازدید از «اویی»؛ آن را خیلی جالب توصیف کرد و یادآور «رم» و آثار تاریخی باستانی آن دانست.

شایان گفتن است؛ بنابر اظهار "جوزپه بوسکورو" زیر ساخت و امکانات پذیرایی در منطقه ی گردشگری کویر مرنجاب برای گردشگر خارجی بسیار پایین است؛ به نحوی که مشاهده ی این موارد باعث باعث می شود تا گردشگران خارجی از بازدید این منطقه، صرف نظر کنند. وی نبود امکاناتی چون «وسیله ی نقلیه ی خوب»، «سرویس بهداشتی مناسب مجهز به توالت فرنگی»، «نیروی خدماتی خوب (اعم از راننده و سایر نیروها)» و «عدم رعایت بهداشت» در این منطقه را برای گردشگر اروپایی آزاردهنده دانست.

حسن طلیعی

مدیر سایت

نظر دهید

لطفا فقط در مورد همین مطلب، کامنت بگذارید. اگر می‌خواهید موضوعی دیگر را با ما در میان بگذارید، از فرم تماس با ما استفاده کنید. کامنت‌های شما بعد از تأیید مدیر سایت، نمایش داده می‌شوند.

پربیننده ترین خبر

خلاصه آمار بازدید