صفحه اصلی تازه ها

بازدید اختصاصی از غرفه ی شرکت سی زان

+ A -
دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵
چاپ

امتیاز به نوشته

۱

نفر

بازدید اختصاصی از غرفه ی شرکت سی زان

تاریخ به روزآوری: 1395/03/03

غرفه ی شرکت «سی زان پردازش کویر» در چهارمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران مورد بازدید «انجمن پیشرفت نوش آباد» قرار گرفت.

شرکت «سی زان پردازش کویر» در چهارمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران شرکت کرد و در روز چهارشنبه (برابر با هشتم اردیبهشت سال نود و پنج) مورد بازدید اختصاصی جمعی از اعضای «انحمن پیشرفت نوش آباد» قرار گرفت.

برنامه ی بازدید توسط کارگروه «علمی و فرهنگی و اجتماعی (انجمن)» (1) تدارک شده بود و در آن تعداد چهار نفر از اعضای انجمن شرکت داشتند.

در این برنامه که حدود دو ساعت به طول انجامید؛ "ابراهیم راحمی" (2)، سعید سرکار (3)، "حسن طلیعی" (4) و "امیر حسین محتشمی پور" (5) حضور داشتند و از غرفه ی شرکت «سی زان پردازش کویر» در این نمایشگاه بازدید کردند.

چهارمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران در روزهای پنجم تا هشتم اردیبهشت ماه جاری در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران و در سالن خلیج فارس برگزار گردید و شرکت «سی زان پردازش کویر» با رونمایی از دو مدل جدید پرینترهای سه بعدی خود، در این نمایشگاه حاضر بود.

شرکت «سی زان پردازش کویر» به «برادران نیکوکار» {امیر حسین و ... و ... (به ترتیب سن)} تعلق دارد و از سال 1390 ه.ش. تحقیقات بر روی چاپگرهای سه بعدی را آغاز کرده و به عرصه ی تولید و عرضه ی چاپگرهای سه بعدی تجاری و رومیزی وارد شده است. چاپگرهای سه بعدی دستگاه های تقریبا همه کاره ای است که در بسیاری از علوم و صنایع (از صنایع دفاعی و هوافضا تا پزشکی و جواهرآلات و حتا آشپزی و قنادی) کاربرد پیدا کرده و این شرکت ـ به ادعای امیر حسین (ارتباط شخصی، 1395/02/08) ـ یکی از پیشتازان صنعت چاپ سه بعدی در ایران است.

 

(1) «کارگروه علمی و فرهنگی و اجتماعی» یکی از «کارگروه های تخصصی» ششگانه ی انجمن پیشرفت نوش آباد است و به ریاست "سعید سرکار" و دبیری "حسن طلیعی" فعالیت می کند. "سعید سرکار" عضو هیأت امنای انجمن پیشرفت نوش آباد و معاون رییس جمهوری و دبیر ستاد ویژه ی نانو است

(2) عضو هیأت امنا و عضو و رییس هیأت مدیره ی انجمن پیشرفت نوش آباد

(3) عضو هیأت امنا و هیأت مدیره ی انجمن پیشرفت نوش آباد

(4) عضو هیأت امنا و دبیر کارگروه علمی و فرهنگی و اجتماعی و سردبیر تارنمای انجمن پیشرفت نوش آباد

(5) عضو و دبیر هیأت مدیره ی انجمن پیشرفت نوش آباد

حسن طلیعی

مدیر سایت

نظر دهید

لطفا فقط در مورد همین مطلب، کامنت بگذارید. اگر می‌خواهید موضوعی دیگر را با ما در میان بگذارید، از فرم تماس با ما استفاده کنید. کامنت‌های شما بعد از تأیید مدیر سایت، نمایش داده می‌شوند.

پربیننده ترین خبر

خلاصه آمار بازدید