صفحه اصلی نوش آباد در رسانه ها

انجمن پیشرفت نوش آباد مشاور امین و بازوی توانای شورا و شهرداری نوش آباد است

+ A -
جمعه ۳۱ تير ۱۴۰۱
چاپ

امتیاز به نوشته

۱

نفر

انجمن پیشرفت نوش آباد مشاور امین و بازوی توانای شورا و شهرداری نوش آباد است

تاریخ به روزآوری: 1401/04/31


"علی غفاری"/ عضو و رییس شورای شهر نوش آباد در برنامه رادیویی «دیار انوشه»، انجمن پیشرفت نوش آباد و انجمن دوستداران میراث فرهنگی نوش آباد را مشاوران امین و بازوان توانای شورا و شهرداری نوش آباد توصیف کرد.


رادیو شهری کاشان


«برنامه رادیویی دیار انوشه» در روز جمعه (برابر با سی و یکم تیر سال چهارصد و یک) با موضوع توسعه شهری نوش آباد به صورت زنده از رادیو شهری کاشان پخش شد.

این برنامه زنده از یک بخش اخبار نوش آباد، سه نوبت مصاحبه مهمان حضوری، دو گزارش مردمی و یک مصاحبه مهمان تلفنی تشکیل می شد:
اخبار نوش آباد
"سعید علیپور"/ خبرنگار رادیو شهری کاشان در بخش اخبار نوش آباد به طرح پنج خبر پرداخت:
خبر1ـ کشف یک قطعه کاشی زرین فام در محوطه باستانی فیض آباد در فصل هشتم کاوش آموزشی دانشگاه کاشان که احتمال وجود یک مسجد تاریخی را تقویت می کند
خبر2ـ تشکیل جلسه مسئولان حوزه آرد و نان شهرستان آران و بیدگل با نانوایان یارانه ای نوش آباد
خبر3ـ فاز اجرایی عملیات رفع تملک و آزادسازی معبر در بلوار ایثارگران
خبر4ـ نشست راهنمایان شهر زیرزمینی نوش آباد با مدیر شهر زیرزمینی نوش آباد
خبر5ـ موفقیت هشت تن از دانش آموزان نوش آبادی در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی هزاروچهارصدویک
مصاحبه مهمان حضوری
"علی غفاری" در بخش مصاحبه مهمان حضوری، «انجمن پیشرفت نوش آباد» و «انجمن دوستداران میراث فرهنگی نوش آباد» را مشاوران امین و بازوان توانای شورا و شهرداری نوش آباد توصیف کرد و به بیان «مهم ترین دغدغه های شورا برای توسعه شهر نوش آباد»، «مهم ترین اقدامات شورای ششم»، «مهم ترین درخواست شورا از نهادهای شهری و شهرستان» و «مهم ترین درخواست شورا از شهروندان» پرداخت:
«بخش مستقل نوش آباد»، «درامد پایدار و سامانه های مالی و درامدی شهرداری» و «منابع انسانی شهرداری» از مهم ترین دغدغه های شورا برای توسعه شهر نوش آباد است.
«تکمیل دهانه دوم پل راه آهن نوش آباد»، «بازسازی و بهسازی و اصلاحات محور مواصلاتی نوش آباد به کاشان»، «تعریض و روکشی جاده فیض آباد»، «روکشی باند یکم و جدول گذاری و روکشی باند دوم راه مواصلاتی نوش آباد به مرکز شهرستان» و «پیگیری اصلاح و بازنگری و تکمیل راه مواصلاتی نوش آباد به روستاهای بخش مرکزی» از «مهم ترین اقدامات شورای ششم» است.
«پیگیری اصلاح قانون ارزش افزوده ابلاغی سالجاری برای بهبود نقدینگی شهرداری»، مهم ترین درخواست شورا از فرماندار شهرستان و «تأمین قیر موردنیاز پروژه مناسب سازی معابر شهری نوش آباد»، مهم ترین درخواست شورا از مسئولان شهرستان و «پیگیری بحث گردشگری مذهبی»، مهم ترین درخواست شورا از مدیریت میراث فرهنگی شهرستان است.
«همکاری مالکان در مسیر معابر شهری»، «سرمایه گذاری خیران برای مشارکت در امور زیرساختی شهر»، «استمداد از انجمن دوستداران میراث فرهنگی و انجمن پیشرفت نوش آباد» و «حضور و فعالیت سرمایه گذاران و اهالی حرف و مشاغل صنعتی در شهرک صنعتی نوش آباد» مهم ترین درخواست های شورا از شهروندان است.
گزارش مردمی یک
"فاطمه اسماعیل زاده" در بخش «گزارش مردمی یک»، «وظیفه شورای شهر» و «میزان رضایت از عملکرد شورا و شهرداری» و «انتظارات از شورا و شهرداری» را سوژه مصاحبه با شهروندان نوش آبادی قرار داد.
گزارش مردمی دو
"سعید علیپور" در بخش «گزارش مردمی دو»، «طرح آزادسازی املاک در بلوار ایثارگران طی دو ماه اخیر» و «مزیت های آزادسازی معابر برای شهر» را سوژه مصاحبه با شهروندان نوش آبادی قرار داد.
مصاحبه مهمان تلفنی
"محمود امانی پور"/ مسئول املاک شهرداری نوش آباد در مصاحبه تلفنی به تشریح دستاوردهای اخیر شهرداری نوش آباد در تملک و آزادسازی معابر شهری نوش آباد پرداخت.

"شیرین مکارم نژاد" برنامه رادیویی «دیار انوشه» را اجرا کرد و برنامه، حدفاصل ساعت یازده تا ساعت دوازده پخش شد.

حسن طلیعی

مدیر سایت

نظر دهید

لطفا فقط در مورد همین مطلب، کامنت بگذارید. اگر می‌خواهید موضوعی دیگر را با ما در میان بگذارید، از فرم تماس با ما استفاده کنید. کامنت‌های شما بعد از تأیید مدیر سایت، نمایش داده می‌شوند.

پربیننده ترین خبر

خلاصه آمار بازدید